Zostań elektroradiologiem! Dzień Otwarty w Zakładzie Elektroradiologii

Dnia 22 marca w Zakładzie Elektroradiologii odbył się Dzień Otwarty WNZ UJ CM, połączony z Dniem Otwartym Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Tegoroczni maturzyści mieli okazję odwiedzić budynek Wydziału przy ul. Michałowskiego 12 i zapoznać się z ofertą edukacyjną na kierunku elektroradiologia.

Dla kandydatów na studia przygotowano pokaz przeznaczonego do ćwiczeń klasycznego aparatu RTG, mammografu oraz zbioru ciekawych zdjęć rentgenowskich. Studenci II roku elektroradiologii wprowadzili młodsze koleżanki i kolegów w tajniki studiowania na tym kierunku, a mgr Aleksandra Burtan dzieliła się swoimi doświadczeniami z pracy elektroradiologa.

Wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko dziękujemy za miłe spotkanie i mówimy do zobaczenia w progach naszego Uniwersytetu

Zapraszamy  zapoznanie się z informacjami o kierunku elektroradiologia na UJCM.

Kandydować można na stronie IRK UJ.